Çimento ve Beton Sanayii

Webp.net-resizeimage

ÇİMENTO VE BETON SANAYİİ

Panzercrom®, Dünya’da en çok tüketilen yapı malzemesi olan betonun temel bağlayıcısı çimentonun, ocaktan işletmeye getirilmesi ile başlayıp paketlenmesi ya da silobaslara yüklenmesine kadar geçen tüm üretim sürecinde müşterilerine mükemmel aşınmaya dayanıklı çözümler sunmaktadır.

Panzercrom®, kırma, öğütme, pişirme, soğutma üniteleri, toz toplama, dökme malzemelerin stok ve taşınması maksadıyla kullanılan makine ve ekipmanların maruz kaldığı darbe, düşük ve yüksek basınç altında sürtünme, erozyon, yüksek sıcaklıklarda darbe ve sürtünme gibi mekanik aşınmaların belirlenerek uygulamaya özgü özel tasarımlar ile orijinal ekipman üreticisi (OEM) veya son kullanıcı niteliğindeki müşterilerine optimum ve verimlilik arttırıcı alternatifler getirmekte, çözüm ortağı olarak konumlanmaktadır.

Farklı Seçenek ve Ürünlerimizle İhtiyacınıza En Uygun Hizmetleri Sağlıyoruz

İşletmelerinizin ihtiyaç duyduğu tüm parçaların imalatlarını tesislerimizde üretiyor, proje gerekliliklerine uygun sert dolgu kaynak kaplamalarını gerçekleştiriyoruz.

İşletmenizde yerinde çalışan, sökülmesi zahmetli veya acil tamir-bakım gerektiren tüm işlemler için profesyonel ekibimiz hizmetinizde.

Son teknoloji, yüksek kaliteli Sert Dolgu Özlü Kaynak Tellerimizi  temin edebilir, işletmenizdeki tamir-bakım süreç ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Parça ve Makine Tipleri

Dökme Malzemelerin Taşınması

Soğutma Ünitesi Plakaları

Mikser Taban Sacları ve Karıştırıcı Bıçakları

Helezonlar

Malzeme Sevk Hatları