Özel Kaynak Elektrotları

[et_pb_section fullwidth=”on” specialty=”off” transparent_background=”off” background_color=”#efc10b” inner_shadow=”on” parallax=”off” parallax_method=”off”][et_pb_fullwidth_header admin_label=”Fullwidth Header” title=”Özel Kaynak Elektrotları” background_layout=”light” text_orientation=”left” /][/et_pb_section][et_pb_section fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image admin_label=”Image” src=”http://www.panzercrom.com/wp-content/uploads/ozelkaynak.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”bottom” sticky=”off” /][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left”]

ÖZEL ALAŞIMLI ÇELİK ELEKTRODLAR

WELDSTAR SPECIAL Nİ, Cr, Mo, Mn alaşımlı stres altında çalışan çatlamaya eğilimli , özellikle Hardox, Naxtra gibi kaynağı zor çelikler ile,aşınma plakalarının sert dolgulu yüzeylerinin birleştirme kaynağında kullanılır.
WELDSTAR SLC 29 /9 Zor kaynak edilebilen ,benzer olmayan çeliklerin birleştirme ve dolgu kaynağında kullanılır.
WELDSTAR SUPERLIFE 310 Yüksek Cr-Ni alaşımlı ferritik-östenetik kaynak metaline sahiptir. Birbirine benzemez çelikler ile, her türlü paslanmaz çelik ve bu paslanmaz çeliklerin,diğer metallerle birleştirme kaynağı içindir.
DURAWELD DURAMANGAN %160 verimli kalın örtüsünden dolayı çok hızlı kaynak dolgu özelliğine sahip özellikle %12-14 manganlı çeliklerin ve çatlama eğilimi taşıyan malzemelerin kaynağında ve dolgusunda kullanılan bir elektrodtur.
DURAWELD SUPERSTAR-A Özellikle çimento fabrikaları fener dişli,ring,gale,değirmen aynası çatlaklarında kullanılan inconel çekirdekli bir elektroddur.

ÖZEL ALAŞIMLI SERT DOLGU ELEKTRODLARI

WELDSTAR CRB 300 Metal- Metal sürtünmesine dayanıklı çalıştıkça sertleşen ,driver sürücü rollerde,hadde merdanelerinde,vinç bandaj makaralarında,iş makinaları yürüyüş takımlarında kullanılan bir elektroddur.
WELDSTAR CRW 68 Çok ağır abrazif aşınmalara dayanıklı %180 verimli crom carbür-niobyum carbür ve wolfram yoğunluklu bir elektroddur.
WELDSTAR 6800 Nb Çok ekstrem koşullarda ve yüksek ısı altında abrazif aşınmaya maruz kalan parçaların aşınmaya karşı koruyucu kaplamasında kullanılan %230 verimli bir elektroddur.
WELDSTAR ELECTROWOLFRAM Östenetik matris içine yayılmış yüksek oranda wolfram ve crom carbür kaynak metali içeren tüp elektroddur.
WELDSTAR WOLFRAMCARBÜR ÖZLÜ TIG TELİ Kaynak metali %60 wolfram içeren 2300-2400 HV sertikte oksi-asetilen ve TIG kaynak telidir.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]