By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.
Product & Services

ÇATLAK TAMİRİ

Panzercrom® neredeyse 30 yıllık uygulama deneyimine sahip olarak çimento, madencilik, dövme tesisleri, rüzgar enerjisi, demir ve çelik üretim tesisleri, enerji santralleri gibi birçok endüstri için yerinde ve atölyelerimizde çatlak onarım kaynak hizmetleri sunmaktadır.

Çatlak tamiri hizmetlerimiz, özel olarak kendi geliştirmiş olduğumuz kaynak tüketim malzemelerimiz, onarım prosedürleri bilgimiz ve yetenekli mühendislik ve kaynak ekibimizle piyasaya sunulmaktadır.

Çatlak onarımı kaynak hizmetlerimize ait bazı örnekler:

Fırın Gövdesi ve Ringi Çatlak Tamiri
Bilyalı Değirmen Çatlak Tamiri
Dişli Çatlak Tamiri
Dökme Demir Çatlak Tamiri
Rüzgar Türbini Çatlak Tamiri
Dövme Pres Çatlak Tamiri
Roller Pres Çatlak Tamiri
Mil Çatlak Tamiri

Yerinde Çatlak Tamiri Kaynak Hizmetleri

Panzercrom® 1994 yılından bu yana yetenekli mühendislik ve kaynak ekipleriyle kaynak onarım ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Çatlak onarımlarındaki geniş deneyimiyle Panzercrom®, hem OEM hem de son kullanıcı müşterileri için yerinde bakım-onarım ve önleyici onarım kaynak hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Gelişmiş Makine-Ekipman ve Tesis Yetenekleri ile Hızlı ve Kaliteli Çözümler

Panzercrom®, toplam 7500 m2 alana sahip dört fabrikada 10 adede kadar 30 ton kaldırma kapasiteli gezer vinç, 32 PLC kontrollü kaynak ünitesi, 8 eksenli CNC kaynak robotu, 50 ton parça döndürme ve 15 ton eğme kapasitesi ile bakım-onarım ve önleyici sert dolgu kaplama hizmetleri sunmaktadır.

Özel Alaşımlı Panzercrom®
Kaynak Tüketim Malzemeleri ile Bakım-Onarım Hizmetleri

Ağır sanayi makineleri ve ekipmanları üzerindeki kırıklar ve çatlak problemleri için özel olarak tasarlanmış kaynak tüketim malzemeleri kullanarak müşterilerimize bakım-onarım hizmetleri sunmaktayız. Bunlar arasında fırın manto çatlakları, dişli çarkı çatlakları ve dişli onarım kaynakları, kompozit gövde onarım kaynakları vb. bulunmaktadır.