Sert Dolgu Kaynak Çözümleri

KORUYUCU & TAMİR-BAKIM
DOLGU KAYNAKLARI

Panzercrom® 25 yılı aşkın tecrübesi ile Çimento, Maden, Termik Santral, Demir-Çelik, Cam, Tuğla, Geri Dönüşüm endüstrilerinde faaliyet gösteren son kullanıcı niteliğindeki müşterilerine ve bu endüstriler için kırma, öğütme, eleme, malzeme yükleme-boşaltma makina ve ekipman üreticisi (OEM) müşterilerine aşınmaya dayanıklı mükemmel sert dolgu kaynak çözümleri sunmaktadır.

Uygulamalarımız tamir ve bakıma yönelik olduğu gibi koruyucu bakım kapsamında da olup aşınmanın ana malzemeye henüz zarar vermeden işletmelerin duruşlarını önlemeye yöneliktir.

İşletme Sahanızda Tamir ve Sert Kaynak Dolgu Kaynakları

Panzercrom®,1996 yılında Akçansa Çanakkale Çimento Farbikası’nda Türkiye’de ilk kez Hidrolik Roller Press üzerinde tamir ve bakım kaynak dolgu hizmetini vermiştir. Dik Değirmen, Horomil, Roller Press tamir ve koruyucu bakım sert dolgu kaynaklarındaki tecrübesi ile müşterilerinin sahalarında sert dolgu servis hizmetine konusunda uzman ekipleri ile devam etmektedir.

Gelişmiş Makina-Ekipman ve Yerleşke İmkanlarımız ile Hızlı, Kaliteli Çözümler

Panzercrom®, toplam 7500 m2 alan üzerine kurulu iki fabrkası, 30 ton ağırlığa kadar kaldırma kapasitesi ile 10 adet tavan vinci, 32 adet PLC kontrollü kaynak kaplama ünitleri, 8 Eksenli CNC Kaynak Robotu, 50 ton parça çevirme ve 15 tona kadar tilting kapasitesi ile muhtelif endüstrilere tamir,bakım ve koruyucu bakım kaynak kaplama hizmeti vermektedir.

Özel Alaşımlı Panzercrom® Kaynak Sarf Malzemeleri ile Tamir Kaynakları Hizmeti

Panzercrom® sert kaynak kaplama hizmetleri ile birlikte ağır endüstri makina ve ekipmanlarında oluşan çatlak, kırılma, kopma gibi sorunları ana malzeme ve uygulamaya özel olarak üretilen sarf kaynak malzemeleri ile müşterilerine tamir kaynağı hizmeti sunmaktadır. Fırın manto çatlakları, fener dişli çatlak ve dişli tamir kaynakları, gale tamir kaynakları vb.