By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.
ŞİRKETİMİZ

Yenerer Kaynak San. ve Tic. A.Ş

Yenerer Kaynak San. ve Tic. A.Ş 1994 yılında İzmir'de mütevazı bir kaynak tamir bakım atölyesinin yanı sıra yüksek alaşımlı kaynak sarf malzemeleri distribütörü olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır.
1996 yılında proaktif bir girişim sergilenerek Panzercrom® markası kurulmuştur ve o günden bu yana yalnızca yüksek alaşımlı aşınma çözümlerine odaklanılmıştır.

Şu anda tamamı Panzercrom® markası altında olmak üzere özlü kaynak tellerinin, aşınma plakalarının, aşınmaya dayanıklı mühendislik bileşenlerinin üretimi ve kapsamlı onarım & bakım hizmetleri ile ağır sanayide kendisini farklı kılmaktadır. Yetkin ve kendini işine adamış mühendislik ekibince desteklenen firmamız, aşınmaya dayanıklı bileşen üretimi için hem orijinal ekipman üreticilerine (OEM'ler) hem de son kullanıcı müşterilere hizmet veren güvenilir bir ortağa dönüşmüştür.

Tüm Aşınma Çözümleri için Tek Kaynak
Panzercrom®, ağır sanayi müşterilerimiz için uçtan uca aşınma problemlerinde çözüm ortağıdır. Çözümlerimiz özelleştirilmiş kaynak sarf malzemelerimizden başlayarak yüksek mühendislik ürünü aşınma parçalarına ve montajlı aşınmaya dayanıklı ekipman imalatına kadar uzanmaktadır.

Sektörler
Çimento ve Beton Endüstrisi
Kömür Yakıtlı Termik Santraller
Maden Endüstrisi
Tünel Açma
Demir&Çelik Endüstrisi
Ağaç İşleri
Cam Endüstrisi
Petro-kimya
Geri Dönüşüm
Rüzgar Enerjisi

01
30 YILI AŞKIN TECRÜBE
02
4 FABRİKA, TOPLAM 7500 METREKARE
03
DÜNYANIN 30 ÜLKESİNE İHRACAT
04
30.000 METREKARE AŞINMA PLAKASI ÜRETİM KAPASİTESİ
05
2000 TON/YIL MAKİNE KONSTRÜKSİYON ÜRETİM KAPASİTESİ
06
ENTEGRE OTOMASYON SİSTEMİ