By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.
Ürün & Hizmetler

HADDE ROLELERİ

YENİ VE YENİLENMİŞ HADDE ROLELERİ

Çelik hadde roleleri, endüstriyel haddeleme süreçlerinde çeşitli malzemeleri şekillendiren ve düzelten en önemli bileşenlerdir. Bu roleler, sıcak ve soğuk haddeleme gibi işlemlerde aşırı basınçlara, sıcaklıklara ve mekanik kuvvetlere dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Panzercrom® olarak, optimum performans ve daha uzun kullanım ömrü sağlamak için çelik hadde merdanelerinin üretimi ve yenilenmesi konusunda uzmanız.

Verimli haddeleme işlemleri, bakımı sağlanan rolelere bağlıdır. Zamanla dayandıkları zorlu koşullar ve kuvvetler nedeniyle aşınma sorunları ortaya çıkabilir. Malzemelerle sürekli temas, rulo çapını azaltan aşınmalara ve bitmiş ürünün doğruluğunu etkileyecek sonuçlara neden olur.

Panzercrom®'da aşınmayla ilgili zorlukları doğrudan ele alıyoruz. Martensitik, ferritik, paslanmaz veya kobalt bazlı alaşımlar kullanan hassas kaplama teknikleri sayesinde rolelerin aşınma direncini ve korozyona karşı korumasını arttırıyoruz. Malzeme seçimi, ön işleme, kaplama ve son mekanik işleme konusundaki uzmanlığımız, rolelerin aşınmayla ilgili sorunları en aza indirirken haddeleme operasyonlarının taleplerini karşılayabilecek donanıma sahip olmasını sağlar.

Uygulamalar
Masa Roleleri
Sürekli Döküm Roleleri
Edger Roleleri
Tutucu Roleler
Destek Roleleri
Galvanizleme Roleleri
Tufal Kırıcı Roleler
Ürünler & Servisler
Çelik Döküm ve Dövme Hadde Roleleri
Bearing Housings
Montajlanmış Hadde Setleri
Sert Dolgu için Kaynak Sarf Malzemeleri
Talaşlı İmalat
Sert Dolgu
Termal Sprey Kaplama
Yıpranmış Rolelerin Yenilenmesi