Demir Çelik Sanayii

Metalurji ve Malzeme biliminin geride bıraktığımız yüzyıldaki teknolojik ilerleyişi ile birlikte tüm endüstrilerin değişmez bir parçası olan çeliğin kullanım oranı günümüzde de artmaya devam etmektedir. Çelik geçtiğimiz yüzyılda kullanılması öngörülemeyen sektörlerde dahi başrol oyuncusu haline gelmiştir, günümüzde de demir dışı metaller ve kompozit malzemeler ile sürdürdüğü yarışı başa baş götürmektedir.

Panzercrom® çelik imalatında karşılaşılan çok yüksek sıcaklıklar altındaki sürekli darbe ve metal metal sürtünmenin sonucu olan aşınmalara karşı optimum çözümler üretmekle birlikte yenilikçi çözümler de getirerek sektör paydaşlarına çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Farklı Seçenek ve Ürünlerimizle İhtiyacınıza En Uygun Hizmetleri Sağlıyoruz

Parça İmalatı ve Sert Dolgu Kaynak Kaplama

Panzercrom, mevcut teknik çizimlerinize göre üretilen çeşitli aşınmaya dayanıklı makine ve ekipman bileşenleri sunmaktadır. Ayrıca, bileşenlerinizin servis ömrünü artırmak için aşınma parça tasarımı ve üretimi de sunmaktayız.


Yerinde Hizmet

Profesyonel ekibimiz, sökülmesi zor makineler ve ekipmanlar veya acil operasyonlar için çatlak onarım kaynakları ve sert dolgu kaynağı konusunda hizmetinizdedir.


Kaynak Sarf Malzemeleri


Yüksek kaliteli ve özel olarak tasarlanmış kaynak sarf malzemelerimizi onarıcı ve/veya önleyici bakım kaynakları için tedarik ediyoruz.

Parça ve Makine Tipleri