Demir Çelik Sanayii

Metalurji ve Malzeme biliminin geride bıraktığımız yüzyıldaki teknolojik ilerleyişi ile birlikte tüm endüstrilerin değişmez bir parçası olan çeliğin kullanım oranı günümüzde de artmaya devam etmektedir. Çelik geçtiğimiz yüzyılda kullanılması öngörülemeyen sektörlerde dahi başrol oyuncusu haline gelmiştir, günümüzde de demir dışı metaller ve kompozit malzemeler ile sürdürdüğü yarışı başa baş götürmektedir.

Panzercrom® çelik imalatında karşılaşılan çok yüksek sıcaklıklar altındaki sürekli darbe ve metal metal sürtünmenin sonucu olan aşınmalara karşı optimum çözümler üretmekle birlikte yenilikçi çözümler de getirerek sektör paydaşlarına çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Farklı Seçenek ve Ürünlerimizle İhtiyacınıza En Uygun Hizmetleri Sağlıyoruz

Parça İmalatı ve Sert Dolgu Kaynak Kaplama

İşletmelerinizin ihtiyaç duyduğu tüm parçaların imalatlarını tesislerimizde üretiyor, proje gerekliliklerine uygun sert dolgu kaynak kaplamalarını gerçekleştiriyoruz.


İşletmenizde yerinde çalışan, sökülmesi zahmetli veya acil tamir-bakım gerektiren tüm işlemler için profesyonel ekibimiz hizmetinizde.


Son teknoloji, yüksek kaliteli Sert Dolgu Özlü Kaynak Tellerimizi  temin edebilir, işletmenizdeki tamir-bakım süreç ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.


Parça ve Makine Tipleri