Geri Dönüşüm Sektörü

İnsanlığın gelişmesiyle paralel baş gösteren atık yönetimi geri dönüşüm sektöründeki gün geçtikçe çeşitli gelişmeleri doğurmaktadır.

Panzercrom ailesi olarak tüm sektörlerdeki gelişimleri takip etmeyi ve kendimize bu gelişimlerden pay çıkarmayı kurulduğumuz günden bu yana görev edinmiş bulunmaktayız.

Geri dönüşüm sektöründe de büyük aşınma problemleri yaşanan sıkma ve taşıma helezonları, taşıma hatları ve parçalayıcıların imalat ve revizyonlarını sektörün problemlerini çözecek şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Farklı Seçenek ve Ürünlerimizle İhtiyacınıza En Uygun Hizmetleri Sağlıyoruz

Parça İmalatı ve Sert Dolgu Kaynak Kaplama

Panzercrom, mevcut teknik çizimlerinize göre üretilen çeşitli aşınmaya dayanıklı makine ve ekipman bileşenleri sunmaktadır. Ayrıca, bileşenlerinizin servis ömrünü artırmak için aşınma parça tasarımı ve üretimi de sunmaktayız.

Yerinde Hizmet

Profesyonel ekibimiz, sökülmesi zor makineler ve ekipmanlar veya acil operasyonlar için çatlak onarım kaynakları ve sert dolgu kaynağı konusunda hizmetinizdedir.

Kaynak Sarf Malzemeleri

Yüksek kaliteli ve özel olarak tasarlanmış kaynak sarf malzemelerimizi onarıcı ve/veya önleyici bakım kaynakları için tedarik ediyoruz.

Parça ve Makine Tipleri

  • Sıkma ve taşıma helezonları
  • Kırıcı parçalayıcı çekiçler
  • Kül ve atık taşıma hatları
  • Fan imalatları ve revizyonları