Ağaç İşleme Endüstrisi

Dünyada yatırımların hızla arttığı ağaç işleme endüstrisinde aynı hızda aşınma problemleri ile de uğraşmaktadır. Özellikle geri dönüşüm ile imalatlarını yapmak zorunda kalan endüstri için aşınma çok ciddi problemlere yol açmaktadır.

Panzercrom ailesi olarak çok kısa sürede bu sorunlara çözüm üreterek sektördeki yerimiz ve bilinirliğimiz hızla artmıştır.

Sektörde sorunların yaşandığı en küçük taşıma hattından drumchipper revizyonlarına kadar bir çok farklı makine parçasının revizyon veimalatını 30 yıllık aşınma tecrübemizin farkıyla özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Farklı Seçenek ve Ürünlerimizle İhtiyacınıza En Uygun Hizmetleri Sağlıyoruz

Parça İmalatı ve Sert Dolgu Kaynak Kaplama

Panzercrom, mevcut teknik çizimlerinize göre üretilen çeşitli aşınmaya dayanıklı makine ve ekipman bileşenleri sunmaktadır. Ayrıca, bileşenlerinizin servis ömrünü artırmak için aşınma parça tasarımı ve üretimi de sunmaktayız.

Yerinde Hizmet

Profesyonel ekibimiz, sökülmesi zor makineler ve ekipmanlar veya acil operasyonlar için çatlak onarım kaynakları ve sert dolgu kaynağı konusunda hizmetinizdedir.

Kaynak Sarf Malzemeleri

Yüksek kaliteli ve özel olarak tasarlanmış kaynak sarf malzemelerimizi onarıcı ve/veya önleyici bakım kaynakları için tedarik ediyoruz.

Parça ve Makine Tipleri

  • Fan imalat ve revizyonu
  • Chipper segment revizyonu
  • Mixing chember imalat ve revizyonu
    • Drum Chipper imalat ve revizyonu
    • Plug Screw revizyonu
    • Taşıma konveyörü imalat ve revizyonu