By clicking “Accept”, you agree to the storing of cookies on your device to enhance site navigation, analyze site usage, and assist in our marketing efforts. View our Privacy Policy for more information.
FABRİKALAR

ÖZLÜ TEL FABRİKASI


Şirketimiz ağır sanayi ortamında kendi bünyesinde üretilen özlü tel üretimiyle öne çıkmıştır. Aşınma plakaları, özel olarak tasarlanmış aşınma parçaları ve kapsamlı onarım ve bakım hizmetlerinin tamamı Panzercrom® markasına aittir. Yetkin ve kendini işine adamış mühendislik ekibi tarafından desteklenen kuruluşumuz, aşınmaya dayanıklı parçaların üretimi için hem orijinal ekipman üreticilerine (OEM'ler) hem de son kullanıcı müşterilere hizmet veren güvenilir bir ortağa dönüşmüştür.

  • Panzercrom® uzmanlık ve inovasyon arasında bir köprü oluşturur. Deneyimli ürün tasarım ve geliştirme ekibiyle, en son özlü tel teknolojisiyle aşınma direncinde devrim yaratmaya hazırız.
  • Sert dolgu özlü telleri üretmek için engin aşınma direnci bilgimizi ve metalurji bilgimizi birleştirdik. Özel çözümler tasarlama yeteneğimiz sayesinde müşterilerimizin aşınma gereksinimleriyle eşleşen tasarımlar yaratmaktayız. Biz bir üreticiden daha fazlasıyız; aşınma problemlerinizi çözen özel ortağınızız.
  • Panzercrom® özlü telleri ile servis ömrünü uzatarak maliyetleri azaltırken aşınma direncinizi ve kaynak verimliliğinizi en üst düzeye çıkarın. Bilgi, teknoloji ve özel işçiliğin birleşimini deneyimleyin.